4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

آموزش نصب دستی قالب وردپرس

44 آموزش کسب و کار اینترنتی , آموزش وردپرس , وردپرس محمد همتی پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 رای

بعد از این که آموزش نصب قالب وردپرس را در سایت قرار دادیم، در ادامه آموزش وردپرس به سراغ آموزش نصب دستی قالب وردپرس میرویم و میخواهیم آموزش نصب قالب وردپرس از طریق هاست را آموزش دهیم تا در صورتی که نتوانستید از طریق پیشخوان وردپرس قالب نصب کنید از طریق هاست این کار رو انجام دهید.

نصب دستی قالب وردپرس

آموزش نصب دستی قالب وردپرس

برای نصب قالب وردپرس از طریق هاست باید ابتدا وارد هاست سی پنل یا دایرکت ادمین خود شوید (در این آموزش ما هاست سی پنل رو آموزش میدهیم. البته فرقی بین سی پنل و دایرکت ادمین وجود ندارد. اگر در مورد هاست ها اطلاعاتی ندارید پیشنهاد میکنم مقاله انواع هاست یا سرویس میزبانی را مطالعه کنید) بعد وارد بخش فایل منیجر File Manager شوید. از بخش File Manager روی پوشه Public_html کلیک کنید مانند تصویر زیر :

نصب قالب وردپرس از طریق هاست

بعد از زدن کلیک روی پوشه Public_html وارد بخش روت root سایت خود می شود از این بخش پوشه wp-content رو انتخاب کنید و وارد آن شوید. مانند تصویر زیر:

نصب قالب از طریق هاست

بعد این که وارد پوشه wp-content شدید، وارد پوشه themes شوید مانند تصویر زیر:

نصب دستی قالب وردپرس

بعد از این که وارد پوشه themes شدید میتوانید لیست قالب هایی که قبلا نصب کردید رو ببینید. در این صفحه از بخش بالا صفحه گزینه Upload رو جهت آپلود قالب وردپرس انتخاب کنید. مانند تصویر زیر:

آپلود قالب در هاست برا نصب دستی قالب

در بخش آپلود فایل، قالب وردپرس مورد نظر رو به صورت فایل زیپ Zip آپلود کنید. مانند تصویر زیر :

آپلود کامل قالب در نصب دستی

در ادامه آموزش نصب قالب وردپرس از طریق هاست، بعد از آپلود قالب وردپرس وارد بخش قالب ها شوید و قالب مورد نظر را که آپلود کردید را از حالت فشرده zip خارج کنید. مانند تصویر زیر :

اکسترکت کردن قالب وردپرس در حالت نصب دستی

وقتی که قالب مورد نظر از حالت فشرده خارج شد باید فایل zip قالب رو حذف کنید مانند تصویر زیر :

حذف فایل زیپ قالب وردپرس در حالت نصب دستی

در ادامه آموزش نصب دستی قالب وردپرس، حال که قالب مورد نظر رو آپلود کردید و فایل زیپ آن رو حذف نمودید باید به سراغ فعال سازی از طریق پیشخوان وردپرس رویم. برای این کار وارد بخش پیشخوان وردپرس شوید و از طریق منوی نمایش، زیر منوی پوسته ها رو بزنید مانند تصویر زیر :

نصب دستی قالب وردپرس در بخش پیشخوان

بعد از این که پوسته ها رو میزنید وارد بخش پوسته های نصب شده وردپرس می شوید و در این صفحه پوسته ای که در هاست آپلود کردید نمایان می شود مانند تصویر زیر:

ظاهر شدن قالب آپلود شده در هاست

در ادامه آموزش نصب قالب وردپرس از طریق هاست، برای فعال کردن و استفاده از پوسته نصب شده کافیه موس رو روی پوسته مورد نظر ببرید و گزینه فعال کردن رو بزنید تا پوسته فعال شود مانند تصویر زیر:

آموزش نصب قالب وردپرس از طریق هاست

بهترین جایگزین گوگل آنالیتیکس

۶ جایگزین برای گوگل آنالیتیکس

5 رای 5 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 5
1,146
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب وردپرس کلاوی
قالب رستوران
قالب وردپرس چند منظوره
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰