4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

آموزش تصویری افزودن رسانه در وردپرس

112 آموزش های پایه ای , وردپرس مینا تیموریان پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0 رای

معمولا وقتی نوشته ای ایجاد می کنیم بهتر است که تصاویری مرتبط با نوشته ی خود اضافه کنیم که هم قدرت درک مخاطب را بالا برده و هم از طرف گوگل امتیاز خوبی برای محتوای خود کسب کنیم. سیستم مدیریت محتوای وردپرس این امکان را از راهی بسیار ساده در اختیار شما قرار می دهد تا هم تصاویر خود را بارگذاری کنید و هم فایل های متنی، صوتی و… را در صورت نیاز در سایت خود قرار دهید. در این جلسه از آموزش وردپرس، تصمیم داریم نحوه ی بارگذاری فایل ها را در سایت آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

فیلم افزودن رسانه در وردپرس

رسانه و پرونده های چند رسانه ای در وردپرس :

کار کردن با فایل ها و تصاویر در وردپرس بسیار آسان است. به طور کلی در ناحیه مدیریت وردپرس، منویی با عنوان “رسانه” وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید کلیه ی فایلهای آپلود شده در سایت خود را مشاهده کرده، آنها را مدیریت کنید و در صورت نیاز فایلهای جدیدی را به سایت خود اضافه کنید.

همانطور که در تصویر بالا نیز مشخص است، از طریق مراجعه به کتابخانه پرونده های رسانه ای شما میتوانید لیست کاملی از فایلهایی که تا کنون در سایت خود بارگذاری کرده اید را مشاهده نمایید. یک امکان جالب دیگر که در این بخش به چشم میخورد امکان فیلتر فایلها بر اساس نوع آنها (مثلا فقط تصاویر) و همچنین امکان مشاهده فایلهای پیوست نشده است.

مشاهده ی فایلهای چند رسانه ای از در وردپرس از روشی دیگر نیز میسر است. اگر توجه کرده باشید در بالای بخش ویرایشگر موجود در نوشته ها و برگه های شما، دکمه ای با عنوان “افزودن پرونده چندرسانه ای” وجود دارد.

آموزش تصویری افزودن رسانه در وردپرس

 

در این پنجره امکانات مدیریتی متعددی در اختیار شما قرار میگیرد. مثلا شما میتوانید برای خودتان گالری ایجاد کنید یا اینکه میتوانید فقط فایلهایی که در نوشته ی جاری شما آپلود شده اند را مشاهده کنید، در میان فایلهایتان جستجو کنید و به طور کلی به مدیریت کامل آنها بپردازید.
MEDIA-WPSOURCE.IR

در این پنجره امکانات مدیریتی متعددی در اختیار شما قرار میگیرد. مثلا شما میتوانید برای خودتان گالری ایجاد کنید یا اینکه میتوانید فقط فایلهایی که در نوشته ی جاری شما آپلود شده اند را مشاهده کنید، در میان فایلهایتان جستجو کنید و به طور کلی به مدیریت کامل آنها بپردازید. در ادامه به یادگیری نحوه ی کارکرد بخش های مختلف دو قسمتی که در بالا به شما نشان دادیم خواهیم پرداخت.

آپلود تصویر از طریق مراجعه به منوی رسانه :

گاهی ممکن است نیاز داشته باشید تصویری را در سایت خود آپلود کنید ولی این تصویر هیچ ارتباطی با نوشته ها یا برگه های شما نداشته باشد. در این حالت بهترین کار این است که برای آپلود آن در سایت مستقیما از طریق مراجعه به منوی رسانه و سپس رفتن به زیر منوی افزودن اقدام کنید. پس از مراجعه به این منو صفحه ای مانند زیر برای شما پدیدار خواهد شد :

choose-file-

با کلیک بر روی گزینه ی “گزینش پرونده ها” می توانید فایل مورد نظر را از کامپیوتر خود انتخاب کرده و وارد مرحله ی آپلود فایل شوید.

توجه!!! اگر فایل شما دارای نشانی است و در کامپیوتر موجود نیست با انتخاب گزینه ی “گذاشتن از نشانی” که در سمت راست آخرین گزینه است، می توانید فایل مورد نظر را با کمک آدرس قرار دهید.

آموزش تصویری افزودن رسانه در وردپرس

جهت دانلود فیلم آموزشی با کیفیت بالا از قسمت زیر دانلود کنید.

دانلود باکس آموزش تصویری افزودن رسانه در وردپرس راهنمای دانلود گزارش خرابی
ایجاد انواع فرم تماس

ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس

1 رای 1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5
162
توضیحات بیشتر
افزونه PB SEO Friendly Images

سئو تصاویر وردپرس PB SEO Friendly Images

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
81
توضیحات بیشتر
مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

استراتژیها و تکنیکهای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
416
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب رستوران
قالب انفولد
قالب وردپرس خبر خوب
خدمات ویژه وردپرسی سفارش خدمات تعرفه‌ها
پشتیبانی ویژه وردپرسی سفارش خدمات
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰