4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس به صورت تبلیغاتی

102 افزونه وردپرس , وردپرس وردپرسی شو چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 رای

امروز طبق روال همیشگی وب سایت وردپرسی شو، قصد داریم افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس به صورت تبلیغاتی را مورد بررسی و آموزش قرار دهید تا شما بتوانید به راحتی پیغام های خود را به اطلاع بازدیدکنندگان برسانید.

چند سالی است که پنجره های پاپ آپ مورد بازخورد مدیران وب سایت و کسب و کار های اینترنتی گرفته است. این بدین معنا است که آنان می‌توانند بدون صرف هزینه و زمان و انرژی زیاد، اطلاعیه های مهم را به اطلاع بازدیدکنندگان سایت برسانند یا حتی بتوانند تبلیغاتی را در این بخش قرار دهند و کسب درآمد کنند. پنجره پاپ آپ چیست و چگونه می‌توان آن را ایجاد کرد؟

افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس

ببینید گاها شما وارد یک وب سایتی می‌شوید و قصد مطالعه مطلبی جدید و حتی دانلود موسیقی دلخواه یا ویدیو دلخواه دارید و بدون اینکه شما بخواهید، در ابتدای راه اندازی وب سایت و شماهده صفحه اصلی آن، پنجره ای قابل مشاهده است که حاوی تصویر و متنی است. گاهی اوقات این متن و تصویر برای دعوت به مشاهده آهنگ یا مطلبی خاص، یا دعوت شما به دنبال کردن وب سایت در شبکه های اجتماعی و یا حتی تبلیغات باشد. در این آموزش ما سعی داریم شما را با افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس آشنا کنیم تا شما بتوانید بدون حتی یک خط کدنویسی پنجره های پاپ آپ متنوع در وردپرس سایت خود ایجاد کنید.

افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس به صورت تبلیغاتی

ایجاد پاپ آپ در وردپرس

قبل از شروع به کار با افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس، شما را با تاریخچه و شناسنامه این افزونه آشنا می‌کنیم تا شما علاوه بر نحوه کار با افزونه، اطلاعات بیشتری درباره روند کاری افزونه بدست آورید. افزونه ایجاد پنجره پاپ آپ در وردپرس، توسط تیم AccessPress Themes طراحی و برنامه نویسی شده است. اگر شما از انتهای همین مقاله آموزشی، روی گزینه صفحه افزونه کلیک کنید، متوجه می‌شوید که آخرین نسخه از این افزونه، نسخه ۱.۱.۵ می‌باشد و از آخرین تاریخ بروزرسانی این افزونه، بیش از ۷ ماه نیز می‌گذرد. همچنین بهتر است بدانید که این افزونه تا کنون بیش از ۳۰۰۰ بار دانلود و نصب و فعال سازی شده است و شما برای کار با افزونه، به وردپرس بالاتر از نسخه ۴.۲.۰ نیازمند هستید و در نسخه های پایین تر قابل اجرا نیست.

افزونه ایجاد پنجره پاپ آپ در وردپرس دارای امکانات و ویژگی های زیبا و منحصر به فردی است که در این بخش از مقاله، به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • ایجاد پنجره پاپ آپ نامحدود
 • قراردادن متن و تصویر در پنجره پاپ آپ
 • ویرایشگر حرفه ای برای پنجره هایی که دیتا های آن متن هستند
 • تنظیمات عمومی ساده و کاربردی
 • انیمیشن های زیبا و جالب
 • قابلیت فعال یا غیر فعال کردن نمایش پنجره پاپ آپ در اندازه های کوچک و موبایل
 • قابلیت تاخیر پنجره، یعنی بعد از گذشت چند ثانیه یا دقیقه، پنجره پاپ آپ قابل نمایش باشد.
 • قابلیت بسته شدن پنجره پاپ آپ به صورت خودکار
 • قابلیت تغییر عرض و ارتفاع پنجره پاپ آپ
 • قابلیت اضافه کردن دکمه بستن پنجره پاپ آپ
 • تنظیمات پیشرفته برای پس زمینه پنجره پاپ آپ
 • رابط کاربری کاربر پسند
 • بهینه سازی شده برای نسخه های موبایل

آموزش کار با افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس به صورت تبلیغاتی

ابتدا آخرین نسخه از افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس را از انتهای همین مقاله آموزشی به صورت کاملا رایگان دانلود و سپس در وردپرس سایت خود به صورت کاملا ساده نصب و فعال سازی کنید. همچنین اگر از نحوه نصب و فعال سازی افزونه های وردپرس آشنایی ندارید، می‌توانید از بخش مقالات آموزش وردپرس اقدام به یادگیری نمایید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس، گزینه ای جدید در منوی پیشخوان وردپرس با عنوان WP Popup Banners قابل مشاهده است که شما با کلیک کردن روی این گزینه، وارد بخش تنظیمات افزونه خواهید شد.

با ورود به صفحه تنظیمات افزونه، دو زبانه General Settings و Display Settings قابل مشاهده است که در وحله اول، ما قصد توضیح کامل موارد موجود در بخش General Settings را داریم.

تنظیمات عمومی افزونه wp popup ads

Title : در این بخش شما می‌بایستی عنوانی یا نامی برای پنجره پاپ آپ خود قرار دهید.

Select Option : در این بخش از تنظیمات، شما می‌بایستی مشخص کنید که تبلیغات پاپ آپ شما به چه صورت است. اگر تبلیغات شما متنی است روی گزینه text و اگر تبلیغات شما تصویر است روی گزینه Image قرار دهید.

Upload Image : در این بخش، شما می‌بایستی تصویر مربوط به پنجره پاپ آپ را آپلود کنید.

Link : در این بخش شما باید لینک تصویر را قرار دهید تا کاربر با کلیک کردن روی تصویر مورد نظر در پنجره پاپ آپ، به صفحه ای که لینک آن را در این بخش قرار داده ایم هدایت شود.

Target : در این بخش، شما می‌توانید مشخص کنید که لینک مربوطه به چه صورت اجرا شود. اگر تنظیمات این بخش را روی گزینه _blank قرار دهید، کاربر با کلیک روی تصویر موجود در پنجره پاپ آپ، لینک مورد نظر در زبانه جدیدی از مرورگر قابل مشاهده خواهد شد.

Popup Animation : در این بخش، شما می‌توانید مشخص کنید که پنجره پاپ آپ با چه انیمیشنی قابل مشاهده باشد.

Show : در این بخش، شما می‌توانید مشخص کنید پنجره پاپ آپ فقط به صورت یک بار قابل مشاهده باشد یا برای همیشه نمایش داده شود.

Disable on Mobile : در این بخش شما می‌توانید مشخص کنید که پنجره پاپ آپ، در نسخه موبایل هم نمایش دهد.

Enable Popup Delay : در این بخش شما می‌توانید مشخص کنید که نمایش پنجره پاپ آپ با تاخیر همراه باشد.

Enable Auto close : در این بخش می‌توانید مشخص کنید که پنجره پاپ آپ به صورت خودکار بسته شود.

Disable Window Scrolling : در این بخش می‌توانید مشخص کنید که با جا به جا کردن اسکرول و تغییر صفحه به قسمت های دیگر، پنجره پاپ آپ نیز نمایش دهد.

Popup Display : در بخش نهایی از تنظیمات این صفحه، شما باید مشخص کنید که پنجره پاپ آپ در چه صفحاتی قابل مشاهده باشد.

بعد از انجام تنظیمات مربوطه و دلخواه خود، روی گزینه Save کلیک کنید تا تنظیمات انجام شده ذخیره گردد. بعد از ذخیره شدن تنظیمات، به زبانه بعدی یعنی زبانه Display Settings مراجعه کنید.

تنظیمات نمایش افزونه wp popup ads

Width : در این بخش، شما باید عرض پنجره پاپ آپ را در نظر بگیرید. دقت لازم را داشته باشید که واحد اندازه گیری این بخش، px یا پیکسل می‌باشد.

Height : در این بخش، شما باید ارتقاع پنجره پاپ آپ را در نظر بگیرید. دقت لازم را داشته باشید که واحد اندازه گیری این بخش، px یا پیکسل می‌باشد.

Popup Display Type : در این بخش، شما می‌توانید مشخص کنید که پنجره پاپ آپ شما به صورت ثابت یا متحرک باشد.

Shape : در این بخش، شما می‌توانید مشخص کنید که شکل و شمایل پنجره پاپ آپ به چه صورت باشد.

Overlay : در این بخش، شما باید مشخص کنید که روکش موجود روی نوشته ها در صورت نمایش پنجره پاپ آپ به چه صورت باشد.

Overlay Color : در این بخش، شما می‌توانید رنگ روکش موجود روی نوشته ها در صورت نمایش پنجره پاپ آپ را مشخص کنید.

Close Button : در این بخش، شما می‌توانید دکمه های بستن پنجره پاپ آپ را مشخص کنید/

Background Type : در این بخش، شما می‌توانید نوع پس زمینه پنجره پاپ آپ را مشخص کنید که آیا به صورت تصویر یا به صورت رنگ نمایش دهد.

Border : در این بخش، شما می‌بایستی حاشیه پنجره پاپ آپ را مشخص کنید.

Border Type : در این بخش، شما می‌بایستی مشخص کنید که نوع حاشیه پنجره پاپ آپ به چه صورت باشد.

Padding  : در این بخش، شما می‌بایستی میزان فاصله ای که محتوای پنجره پاپ آپ نسبت به حاشیه پنجره میگیرد چه اندازه باشد.

بعد از تنظیمات مربوط به این بخش، روی گزینه Save کلیک کنید و وارد صفحه اصلی سایت شوید تا تنظیمات انجام شده توسط این افزونه را مشاهده کنید و از پنجره پاپ آپی که ایجاد کرده اید نهایت لذت کافی را ببرید.

دانلود افزونه WP Popup Banners :

بهترین جایگزین گوگل آنالیتیکس

۶ جایگزین برای گوگل آنالیتیکس

5 رای 5 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 5
1,146
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب وردپرس کلاوی
قالب رستوران
قالب وردپرس چند منظوره
نظرات شما + ۰
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰