4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس

162 افزونه وردپرس , وردپرس محمد همتی سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 رای

یکی از بخش های بسیار مهم هر سایتی ، بخش فرم های سایت می باشند که یک راه ارتباطی بین کاربران و مدیران سایت ها م یباشد و بهترین راه برای ارسال اطلاعات برای کاربران می باشد . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد انواع فرم حرفه ای در سایت وردپرسی خود خواهید بود و به راحتی می توانید فرم های تماس ، سفارش و … خود را ایجاد نمایید .

افزونه Ninja Forms یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که شما را در زمینه ی ایجاد انواع فرم حرفه ای در وردپرس یاری می کند و به راحتی قادر به ایجاد انواع فرم های مورد نیاز خود در وردپرس خواهید بود. در این افزونه با استفاده از Drag and Drop قادر به استفاده از عناصر مختلفی در سایت خود خواهید بود . در ادامه با ما و آموزش افزونه Ninja Forms همراه باشید .

ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس

ایجاد انواع فرم تماس حرفه ای در وردپرس با افزونه Ninja Forms :

برای نصب این افزونه به بخش پیشخوان > افزونه ها > افزودن اقدام به نصب و فعال سازی افزونه Ninja Forms نمایید .

Settings :

در این بخش می توانیم تنظیمات اصلی افزونه Ninja Forms را بررسی کرده و آن را تغییر دهیم. با کلیک روی گزینه ی Settings با دو تب رو به رو خواهیم شد که به بررسی هر یک می پردازیم .

Date Format: می توانید فرمت تاریخ را در این قسمت وارد کنید. دقیقا این فرمت را می توانید از بخش تنظیمات همگانی خود دریافت کرده و در اینجا وارد کنید.
Currency Symbol: نماد و واحد پولی خود را تعیین کنید و در این بخش وارد کنید. مثلا در اینجا وارد دلار در نظر گرفته شده است.

کد امنیتی کپچا :

Remove ALL Ninja Forms data upon uninstall: با علامت زدن این گزینه تمامی اطلاعات فرم ها از پایگاه داده ی وردپرس حذف خواهد شد.
Disable Admin Notices: غیر فعال کردن حالت نمایش فرم ها در پیشخوان وردپرس به ادمین سایت.

Labels :

اطلاعاتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید برچسب های مهم در فرم ها هستند که به صورت پیش فرض انگلیسی بوده و ما آن را به فارسی برگرداندیم.

Import/Export :

این افزونه قابلیت درون ریزی و برون بری فرم ها و فیلدها را دارد که از این بخش می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

Submissions :

در این بخش شما می توانید تمامی ارسال هایی که به فرم های موجود در سایت شما فرستاده شده است را مشاهده کنید. به آن ها پاسخ دهید یا آن ها را حذف کنید.

دانلود باکس ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس راهنمای دانلود گزارش خرابی
ایجاد انواع فرم تماس

ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس

1 رای 1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5
162
توضیحات بیشتر
افزونه PB SEO Friendly Images

سئو تصاویر وردپرس PB SEO Friendly Images

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
80
توضیحات بیشتر
مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

استراتژیها و تکنیکهای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
414
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب رستوران
قالب انفولد
قالب وردپرس خبر خوب
خدمات ویژه وردپرسی سفارش خدمات تعرفه‌ها
پشتیبانی ویژه وردپرسی سفارش خدمات
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰