4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

تغییر سایز تصاویر شاخص قالب

623 افزونه وردپرس محمد همتی دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0 رای

با توجه به اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، یک سیستم بسیار قدرتمند است ، میلیون کاربر را به سوی خود جذب کرده است و همین آمار نیز طراحان را به طراحی انواع قالب و افزونه در زمینه های مختلف کشانده است . وجود ده ها هزار قالب وردپرس به صورت رایگان و تجاری در مارکت های وردپرسی ، سبب شده است تا کاربران با هزینه های بسیار کمتر بتوانند مخارج خود را کاهش دهند و پس از مدتی ظاهر سایت خود را دستخوش تغییرات کلی نمایند ! تغییر پوسته ی یک سایت مشکلاتی را نیز به همراه دارد که یکی از این مشکلات ، سازگار نبودن سایز تصاویر شاخص می باشد .

تغییر سایز تصاویر شاخص قالب

در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم نه توسط آن می توانید سایز تصاویر شاخص را به سایز تصویر شاخص قالب جدید تغییر دهید . افزونه Regenerate Thumbnails یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که شما را در زمینه ی تغییر سایز تصاویز شاخص وردپرس با توجه به اندازه های پیشفرض قالب یاری می کند . در ادامه با ما و افزونه Regenerate Thumbnails همراه باشید .

 

تغییر سایز تصاویر شاخص قالب با افزونه Regenerate Thumbnails :

با کلیک بر روی گزینه ی Regenerate All thumbnails تمامی تصاویر مربوط به تصاویر شاخص شما بازسازی می شوند البته در صورتی که نا منظم و خارج از سایز استاندارد باشند! می توانید تصاویر را به صورت تکی یا کلی تغییر سایز دهید .

چنانچه می خواهید تصاویر خاصی که مد نظرتان است را بازسازی کنید و تغییر اندازه دهید می توانید به بخش کتابخانه چند رسانه ای رفته و تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و با افزونه Regenerate Thumbnails آن را بازسازی کنید .

دانلود باکس تغییر سایز تصاویر شاخص قالب راهنمای دانلود گزارش خرابی
بهترین جایگزین گوگل آنالیتیکس

۶ جایگزین برای گوگل آنالیتیکس

5 رای 5 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 5
1,146
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب وردپرس کلاوی
قالب رستوران
قالب وردپرس چند منظوره
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰