4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

ساخت پروفایل کاربران وردپرس

217 افزونه وردپرس محمد همتی پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 رای

حتما برای شما نیز پیش آمده است که بخواهید از امکانات یک سایت استفاده کنید ولی در آن نیاز به ثبت نام / ورود داشته باشید ! در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد بخشی برای ثبت نام کاربران و همچین ارایه ی صفحه ی پروفایل شخصی برای وی خواهید بود .

افزونه Wp Register Profile With shortcode یک افزونه حرفه ای و منحصر به فرد برای وردپرس می باشد که کاربرد بسیار زیادی را در سایت خواهد داشت . با نصب این افزونه در سایت وردپرسی خود می توانید قابلیت ثبت نام که در هسته ی وردپرس وجود دارد را گسترش دهید و اطلاعات کاملی را از کاربر دریافت نمایید . در ادامه با ما و آموزش افزونه Wp Register Profile With shortcode همراه باشید .

ساخت پروفایل کاربران وردپرس

آموزش ساخت پروفایل کاربران وردپرس با افزونه Wp Register Profile With shortcode :

پس از دانلود و نصب افزونه Wp Register Profile With shortcode در پیشخوان وردپرس در زیرمنوی «تنظیمات» می توانید عنوان WP Register Settings را بیابید و با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه Wp Register Profile With shortcode هدایت شوید.Thank You Page: می توانید برگه ای با عنوان برگه ی تشکر ایجاد نمایید و در این بخش آن برگه را انتخاب نمایید تا کاربر بعد از ثبت نام در سایت به صورت خودکار به این صفحه منتقل شود.
Form Fields: در این بخش همه ی فیلدها لیست شده اند که می توان تعیین کرد که کدام ها در فرم ثبت نام  و کدام ها در پروفایل و یا در هردوی اینها باشند.
Make User Logged-In after successful registration: با تیک زدن این گزینه تعیین می کنید که کاربر بلافاصله بعد از ثبت نام، به صورت خودکار وارد سایت شود و دیگر با فرم ورود رو به رو نشود.

Use CAPTCHA in Registration Form: با تیک زدن این گزینه فیلد امنیتی یا به اصطلاح کپچا را می توانید فعال کنید.
Enable default WordPress registration form hooks: اگر از افزونه های دیگری که در فرم های ثبت نام تأثیر دارند (مثل افزونه ی ایجاد کدهای امنیتی کپچا)، استفاده می کنید این گزینه را فعال نمایید تا افزونه های دیگر بتوانند در فرم ها دست ببرند.

افزونه Wp Register Profile With shortcode
Shortcodes : لیست شورتکدها :

  • [rp_register_widget]: نمایش فرم ثبت نام
  • [rp_user_data field=”first_name” user_id=”۲″]: نمایش اطلاعات کاربر.
    توجه داشته باشید درصورت خالی گذاشتن user_id سیستم اطلاعات کاربری که در حال حاضر وارد سایت شده است را نمایش می دهد.
  • [rp_profile_edit]: صفحه پروفایل کاربر
    توجه داشته باشید این صفحه تنها برای کاربرانی که وارد سایت شده اند در دسترس است.
  • [rp_update_password]: فرم تعویض رمز عبور
دانلود باکس ساخت پروفایل کاربران وردپرس راهنمای دانلود گزارش خرابی
بهترین جایگزین گوگل آنالیتیکس

۶ جایگزین برای گوگل آنالیتیکس

5 رای 5 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 5
1,146
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب وردپرس کلاوی
قالب رستوران
قالب وردپرس چند منظوره
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰