4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

محدودیت تعداد سفارش در ووکامرس

97 ووکامرس محمد همتی شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0 رای

در فروشگاه های اینترنتی شرایط خاصی وجود دارد و همیشه به یک صورت نمی توان فروشگاه را مدیریت کرد ؛ زیرا در فروشگاه های اینترنتی قیمت محصولات و همچنین ورود محصولات جدید شرایطی جدیدی را برای شما و کاربران ایجاد می کند . شاید شما تا کنون به این فکر کرده باشید که برای تعداد معینی از محصولات یا بیشتر از آن تخفیف اعمال کنید و یا برای محصولات با تخفیف ویژه حداکثر تعداد آن را مشخص نمایید !

افزونه YITH Woocommerce Minimum Maximumیک افزونه حرفه ای برای ووکامرس می باشد که چنین امکانی را برای شما فراهم می نماید و می توانید حداکثر تعداد محصولات انتخابی توسط کاربر را مشخص نمایید . در ادامه با ما و آموزش افزونه YITH Woocommerce Minimum Maximum همراه باشید .

محدودیت تعداد سفارش در ووکامرس

آموزش محدودیت تعداد سفارش در ووکامرس با افزونه YITH Woocommerce Minimum Maximum :

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه YITH Woocommerce Minimum Maximum را در محل مورد نظر خود نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی به سراغ منوی yith plugins رفته و گزینه ی “حداقل و حداکثر تعداد محصولات” را مشاهده می کنیم. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل می شویم.
در اینجا دو گزینه ی رایگان و غیر رایگان داریم که طبق روال همیشه ما با بخش رایگان آن سر و کار داریم.

تنظیمات اصلی :

فعال سازی افزونه ی محدودیت در تعداد محصول: با علامت زدن این گزینه افزونه را فعال می کنید و به آن اجازه ی فعالیت می دهید.
حداقل محدودیت برای محصول: حداقل تعدادی که مد نظر شماست را می توانید وارد کنید. یعنی اگر مشتری کمتر از این تعداد را وارد کند (مثلا در اینجا ۱ محصول) خطایی برای او ظاهر می شود.
حداکثر محدودیت تعداد برای محصول: حداکثر تعداد برای فروش یک محصول را نیز می توانید وارد نمایید.

نکته!!! توجه کنید که عدد ۰ را در هیچ کدام از گزینه ها نمی توانید وارد کنید!

حال تنظیمات را ذخیره کرده و به سراغ خرید یک محصول می رویم.

همانطور که ملاحظه می کنید من ۱ محصول وارد کردم و به من اخطار داد که کمتر از ۲ محصول نمی توان خرید کرد. به همین ترتیب برای حداکثر تعیین شده نیز مشخص می شود.

دانلود باکس محدودیت تعداد سفارش در ووکامرس راهنمای دانلود گزارش خرابی
ایجاد انواع فرم تماس

ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس

1 رای 1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5
162
توضیحات بیشتر
افزونه PB SEO Friendly Images

سئو تصاویر وردپرس PB SEO Friendly Images

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
80
توضیحات بیشتر
مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

استراتژیها و تکنیکهای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
414
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب رستوران
قالب انفولد
قالب وردپرس خبر خوب
خدمات ویژه وردپرسی سفارش خدمات تعرفه‌ها
پشتیبانی ویژه وردپرسی سفارش خدمات
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰