4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

نصب بسته نصبی وردپرس در دایرکت ادمین

406 آموزش های پایه ای , وردپرس محمد همتی دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 رای

بعضی وقت قالبی رو خریداری میکنید از فروشگاه قالب که به صورت بسته نصبی وردپرس هست ، این بسته های نصبی شامل خود وردپرس ، پلاگین های مورد نیاز ، قالب وردپرس و تمام فایل های درون ریزی هست که در قالب یک فایل نصبی ارائه می شوند. این فایل نصبی معمولا با نام بسته نصبی وردپرس یا بسته آسان نصبی معروف می باشد و کار را برای کاربران و خریداران راحت کرده است. در سایت وردپرسی شو تمام قالب ها به صورت بسته نصبی وردپرس ارائه می شوند که کاربر دچار مشکل نشود.

در مطلبی دیگر آموزشی را منتشر کردیم با عنوان آموزش نصب بسته نصبی وردپرس در لوکال هاست که به صورت فیلم آموزشی این مبحث رو توضیح دادیم. حال در این مطلب میخواهیم بسته نصبی وردپرس را در هاست دایرکت ادمین نصب کنیم. این آموزش هم به صورت فیلم می باشد تا کامل متوجه شوید و به راحتی خود کاربر بتواند قالب خریداری شده را نصب کند. معمولا مدت نصب این بسته بین ۲ تا ۵ دقیقه طول میکشد.

نصب بسته نصبی وردپرس در دایرکت ادمین

وقتی بسته نصبی را در هاست یا سیستم خودتان نصب میکنید سایت شما دقیقا و عینا شبیه دمو و پیش نمایش های داخل سایت ایجاد می شود و در عرض ۵ دقیقه یک سایت با تمام امکانات را صاحب می شوید.

اگر از بسته نصبی وردپرس استفاده نکنیم چه می شود :

اگر از بسته نصبی آسان استفاده نکنیم راه اندازی از طریق نصب قالب وردپرس و ساختن چیدمان قالب و راه اندازی اون با استفاده از درون ریزی، کار زمانبر و حتی بعضی وقت ها غیر ممکن هست. پس پیشنهاد ما استفاده از بسته آسان نصبی وردپرس هست چون هم در کمترین زمان ممکن نصب می شود هم دقیق شبیه دمو (پیشنمایش) ارائه شده در سایت هست.

از بخش زیر می توانید فیلم آموزش نصب بسته نصبی وردپرس در هاست دایرکت ادمین به صورت آنلاین ببینید اگر هم میخواهید فیلم را به صورت دانلودی داشته باشید میتوانید از بخش جعبه دانلود این فیلم را دانلود کنید.

اگر میخواهید بسته آسان نصبی وردپرس را در هاست سی پنل یا لوکال هاست نصب کنید میتوانید از فیلم های زیر بهره ببرید. به زودی در سایت منتشر می شود.

دانلود باکس نصب بسته نصبی وردپرس در دایرکت ادمین راهنمای دانلود گزارش خرابی
بهترین جایگزین گوگل آنالیتیکس

۶ جایگزین برای گوگل آنالیتیکس

5 رای 5 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 5
1,146
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب وردپرس کلاوی
قالب رستوران
قالب وردپرس چند منظوره
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰