4 اطلاعیه بروزرسانی و تخفیف‌های ویژه سایت :

محدودیت دسترسی به دسته ها برای نویسنده

174 افزونه وردپرس محمد همتی سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 رای

امروزه داشتن یک وبسایت اهمیت بسیار زیادی برای کاربران مختلف دارد ؛ اما مشکلات زیادی در این مسیر وجود دارد که یکی از مهم ترین انها ، مشکل کمبود وقت برای کاربر می باشد ! این مشکل تنها مشکلی است که راه حل مناسبی برای آن وجود دارد و آن استخدام نویسنده و هنکار در سایت می باشد و به عبارتی چند نویسنده ای کردن سایت می باشد . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که می توانید برای هر کاربر محدودیت دسترسی به یک یا چند دسته بندی خاص را ایجاد کنید .

افزونه Restrict Author Posting یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که کاربرد زیادی دارد و نویسندگان سایت شما را از دسترسی به تمامی دسته بندی ها محدود می کند و می تواند دسترسی به تنها یک یا چند دسته بندی را برای کاربران خود ایجاد کنید . در ادامه با ما و آموزش افزونه Restrict Author Posting همراه باشید .

محدودیت دسترسی به دسته ها برای نویسنده

آموزش افزونه Restrict Author Posting برای وردپرس :

ابتدا افزونه Restrict Author Posting را دانلود و نصب نمایید. سپس به بخش کاربران > همه کاربران بروید و بر روی دکمه ویرایش یکی از کاربران سایت کلیک نمایید تا به صفحه تنظیمات پروفایل کاربر هدایت شوید. سپس با اسکرول به پایین صفحه باید بخشی مشابه تصویر زیر مشاهده نمایید.

در بخش Restrict the categories in which this user can post to دو فیلد مشاهده میکنیم:

Select categories: در این بخش میتوانید دسته هایی که می خواهید این نویسنده به آن ها دسترسی داشته باشد را مشخص نمایید.
Restrict using his/her own files in media: با تیک زدن این گزینه دسترسی نویسنده به فایل های رسانه که خودش آپلود نکرده است را می بندید و در نهایت نویسنده تنها می تواند به فایل های خودش دسترسی داشته باشد و از آن ها استفاده نماید.

بعد از محدود کردن دسترسی، کاربر مربوطه هنگام نوشتن مطلب تنها می تواند این دسته بندی خاص که برایش تعیین شده است را ببیند.

دانلود باکس محدودیت دسترسی به دسته ها برای نویسنده راهنمای دانلود گزارش خرابی
ایجاد انواع فرم تماس

ایجاد انواع فرم تماس در وردپرس

1 رای 1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5
161
توضیحات بیشتر
افزونه PB SEO Friendly Images

سئو تصاویر وردپرس PB SEO Friendly Images

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
80
توضیحات بیشتر
مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

استراتژیها و تکنیکهای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

2 رای 2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5
414
توضیحات بیشتر
پیاده سازی سایت شخصی
راه اندازی سایت فروشگاهی
وردپرس
قالب رستوران
قالب انفولد
قالب وردپرس خبر خوب
خدمات ویژه وردپرسی سفارش خدمات تعرفه‌ها
پشتیبانی ویژه وردپرسی سفارش خدمات
نظرات شما + ۰
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
ارسال نظر ۰